Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

O firmie

VALOR Nieruchomości  to dynamicznie rozwijająca się firma  świadcząca usługi w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami  - jesteśmy do Państwa dyspozycji  - służymy radą i pomocą w sprzedaży , zakupie, wynajmie nieruchomości. Obsługujemy zarówno rynek nieruchomości mieszkaniowych jak i komercyjnych.

Pośrednicy działający w ramach naszej firmy starają się dopełnić wszelkich starań aby zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę.
Pragniemy zapewnić szeroką i kompletną ofertę nieruchomości  oraz wsparcie agentów mających rozpoznanie lokalnych rynków. Na bieżąco monitorujemy rynek wtórny nieruchomości mieszkaniowych jak i inwestycje wielorodzinne oraz jednorodzinne realizowanie na terenie Zielonej Góry i okolic.

Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, notariuszami, geodetami, bankami, architektami oraz innymi agencjami nieruchomości oraz deweloperami. Posiadamy odpowiednie wykształcenie by rzetelnie wykonywać naszą prace oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Należymy do Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

W naszej firmie łączymy indywidualne podejście do każdego Klienta z wysoką jakością świadczonych usług pośrednictwa. Nie działamy szablonowo wiedząc, iż zmieniający się nieustannie rynek wymaga od nas ciągłego rozwoju i adaptacji do nowych realiów.